top of page

Projelerimiz

Yaratıcılığımızı ve teknolojiyle birleşen vizyonumuzu projelerimizde bir araya getiriyoruz. Eğitim teknolojileri, yapay zeka ve sanal gerçeklik gibi ileri teknolojilerle gerçekleştirdiğimiz çözümlerimiz sektördeki ihtiyaçları anlama ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler sunma konusundaki kararlılığımızı yansıtmaktadır.

look marble.png

01

Mermer Ocağı Bilgi Yönetim Sistemi

Mermer Blokları Kalite Değerlendirme Yazılımı, yapay zeka tekniklerini kullanarak mermer bloklarının kalitesini hızlı ve hassas bir şekilde belirler. Geleneksel yöntemlerden daha hızlı ve verimli olan bu yazılım, görüntü analizi ve öğrenme algoritmalarını bir araya getirerek, mermer bloklarının renk, dokulu yapı, çatlaklar, homojenlik ve diğer teknik özelliklerini otomatik olarak değerlendirir.

02

FA4M: Forensics Analysis for Mobile

Mobil Cihaz Analiz Yazılımı, akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş güçlü bir araçtır. Bu yazılım, cihaz performansını optimize etmek, güvenlik açıklarını tespit etmek ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için kapsamlı analizler sunar.

Ekran Resmi 2023-11-20 11.47.47.png
061323-ai-coaching-fs-schwartz-1490936364.jpg

03

WisdomAI Coach

Yapay Zeka Destekli Eğitim Koçu: Yapay Zeka Destekli Eğitim Koçu" yazılımı, öğrenme deneyimlerini dönüştüren akıllı ve kişiselleştirilmiş bir çözüm sunar. Eğitim sürecinde öğrencilere rehberlik eden, öğrenme yollarını analiz eden ve öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına odaklanan bir platformdur.

04

Teknoloji ve Yaratıcılık Atölyesi

This is your Project description. Provide a brief summary to help visitors understand the context and background of your work. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start.

Ekran Resmi 2023-07-30 20.44.03.png
bottom of page